Witam Was ponownie kochani dzisiaj chciałabym się podzielić z Wami moją opinią odnośnie produktu jaki miałam okazję przetestować w postaci foto-książki firmy Saal Digital Polska. Dobry duszek podesłał mi całkiem niedawno link właśnie ze strony tej firmy z informacją o szerokiej akcji testowania produktów skierowanych do fotografów.

Przyznam szczerze, że nie zastanawiałam się ani chwili i postanowiłam wziąć udział w przetestowaniu foto-książki. Program do tworzenia tego rodzaju produktów bardzo jasny i czytelny w obsłudze. Po wykonaniu projektu zostało już tylko czekanie…

I tu moje ponowne pozytywne zdziwienie ponieważ wykonanie, wysyłka i odbiór przez firmę Saal Digital Polska odbyły się niezwykle błyskawicznie. Jest to wielki plus ponieważ w branży ślubnej klient pragnie dostać swoje fotograficzne wspomnienia jak najszybciej.

Piękna twarda okładka, masywne i także grubsze strony pozwalają przeglądać zdjęcia z wielką satysfakcją. W foto-książce papier fotograficzny jest jak to się zwykło mówić z „najwyższej półki”, odwzorowane są wszelkie detale i kolory!

Bardzo polecam zaglądnąć do @saal.digital.polska. by dla siebie wybrać foto-produkt, który tak jak u mnie wywoła uśmiech na twarzy. Szczerze kochani ja mam zamiar korzystać z usług firmy Saal Digital Polska jeszcze nie jeden raz.

http://www.saal-digital.pl/
https://www.facebook.com/saal.digital.polska/

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

 

Cały projekt mojej foto-książki znajdziecie klikając w link poniżej. Zachęcam Was do obejrzenia:)

https://www.saal-digital.pl/service/share-order/?DtJqVkGPjgSp0HueVDDIIBATm94eiAzHMCQTRl0P