Po dłuższej przerwie pora pochwalić się kolejnym zdjęciowym projektem jaki miałam okazję zrealizować dzięki Michałowi i Łukaszowi. Połączyła ich wspólna pasja do koszykówki, treningów, zdrowej rywalizacji… jednym słowem pasja do sportu, którą pragną przekazywać dalej. Łukasz jest Trenerem PZKOSZ klasy mistrzowskiej drużyn seniorskich, młodzieżowych oraz kadry Małopolski. Michał zaś jest Trenerem do spraw rozwoju zawodników a także koordynatorem.

By pokazać jak wielką mają w sobie determinację oraz nastawienie na sukces pozwolę  przytoczyć kilka zdań, które pochodzą ze strony Michała i jego sportowego projektu ” http://motywacjasportowca.pl/”

„… Projekt „Motywacja sportowca” jest kontynuacją mojej przygody ze sportem, gdzie upadki i wzloty, wygrane i przegrane, są na porządku dziennym, gdzie doba to dla wielu sportowców za mało, a poświęcenie często wymaga rezygnacji tego, co dla większości jest wygodą i dniem codziennym…”

Michał i Łukasz konkretnie podeszli do zdjęć sportowych jakie wykonaliśmy w studio. Bardzo dokładnie opisali swoje oczekiwania zaś w trakcie sesji stale podpowiadali nowe pomysły. Niezwykle miło było gościć ich przed moim obiektywem. Mam nadzieję, że kiedyś znów spotkamy się na wspólne zdjęcia. Fotografia daje mi możliwość poznawania nowych ciekawych osobowości, stałego odkrywania nowych rzeczy i podejmowania wyzwań fotograficznych.

Zachęcam więc Was do zaglądnięcia na stronę Michała i Łukasza co więcej jeśli lubicie sport koniecznie musicie poznać ich pasję.

http://motywacjasportowca.pl/

Trenerzy